fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Політика
“Упевнений на 100%”: Бродський назвав справжнього замовника вбивcтва Гонгадзе (відео)

Вбивcтво журналіста Георгія Гонгадзе замовив тодішній президент України Леонід Кучма.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” сказав голова редакційної ради “Обозревателя”, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський.

“Коли Кучма замовив Гонгадзе … Я впевнений в цьому … Нехай подасть на мене в суд … 100% (Кучма замовив. – Ред)”, – сказав він.

Також Бродський уточнив, що на замовлення Кучми екс-глава МВС того часу Юрій Кравченко розвалив його бізнес і намагався знищити сім’ю.

“Переді мною і моєю родиною відповідальна вся сім’я Кучми”, – зазначив він.

Бродський розповів, що коли в Раді добилися голосів для відставки Кравченка, той покликав його ввечері поговорити і просив вибачення.

“Я йому кажу: ти знаєш, коли ти мене посадив, моїй бабусі було 84 роки. Вона мені в дитинстві одягала в шкарпетки, мама сварила її за це. Я кажу: та їй сусідка принесла газету і вона помeрла. Все можна пробачити, а ось бабусю – немає. Точно також Кучмі і всієї його сімейці “, – підкреслив Бродський.

Читайте також: СПОВІДЬ. Я ПOМPУ ЧЕРЕЗ 43 ДНІ

Джерело.

Related Post

facebook