fbpx
Здоров'я
“Усім світом”: важкохвору миколаївську дівчинку відправили на лікування до Німеччини

Карина Драгомирова для лікування якої збирали гроші “усім світом” 15 травня вилетіла з Києва до Німеччини. У дівчинки рідке інфекційне захворювання центральної нервової системи. Лікувати взялися у кліниці “Хеліос”. Після обстеження, якщо дозволять результати, на 22-23 травня заплановано провести хірургічну операцію. Потім Карина пройде курс реабілітації.

Про це повідомили в прес-службі Миколаївської облдержадміністрації.

В аеропорті Бориспіль 13-річну Карину, та її батьків проводжали голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко та представник Міністерства охорони здоров’я України Наталія Архипчук.

“Саме в цьому році державою було виділено 203 млн грн. для лікування хворих за кордоном, – сказав Олексій Савченко. – Я хочу подякувати Президенту, Прем’єр-міністру, міністру охорони здоров’я Уляні Супрун. Хочу подякувати волонтерам Миколаєва, Максиму Бревді, підприємцям, депутатам, всім, хто долучився до збору коштів. Це – виняткова подія. Для мене це надзвичайна подія. Тому що я неодноразово допомагав і допомагаю людям, але вперше у житті це зробили по державній програмі і за державні кошти”, – підкреслив голова ОДА.

Читайте також: Діти в утробі потребують дотиків матерів, – вчені

Також Олексій Савченко зазначив, що кошти, зібрані миколаївцями підуть на курс реабілітації для Карини Драгомирової.

Нагадаємо. 15 грудня 2016 року за сприяння голови облдержадміністрації Карина Драгомирова у супроводі бригади реанімаційно-консультативного центру Миколаївської обласної дитячої лікарні з застосуванням апарату штучної вентиляції легень літаком було транспортовано до реанімаційного відділення НДСЛ “ОХМАТДИТ” м. Києва з метою подальшого лікування.

10 березня 2017 року за результатами розгляду комісією Міністерства охорони здоров’я України з питань направлення хворих на лікування за кордон Карину взято на облік для першочергового направлення на лікування за межами України.

З державного бюджету на лікування Карини за кордоном виділено 187 тис. євро (лікування та переліт). Громадою Миколаївщини було зібрано близько 25 тисяч євро.

Читайте також: Б’ють, знущаються, карають: відомий дитсадок Полтави потрапив у гучний скандал

Джерело

facebook