fbpx
Breaking News
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Світ
В Австрії вирішено знести будинок, в якому народився Гітлер

Первісне рішення було прийнято ще в квітні.

Влада Австрії планує знести будинок на заході країни, де народився Адольф Гітлер, повідомляють у понеділок європейські ЗМІ.

“Будинок Гітлера буде знесений. Фундамент може залишитися, але буде побудовано нову будівлю. Будівлю буде використано для благодійності або для державних потреб”, – заявив міністр внутрішніх справ Вольфганг Соботка.

Первісне рішення було прийнято ще в квітні, проте лише в липні парламент країни схвалив його.

З 1972 року МВС Австрії сплачувало за оренду будівлі щомісяця 5 тис. євро мерії Браунау-ам-Інн.

З 2011 року будівля не використовується. Влада Австрії продовжувала виплачувати щомісячну оренду, не приходячи до єдиного рішення – встановити в цьому місці меморіал, чи залишити в якості житлового будинку, чи знести його.

Глава МВС Вольфганг Соботка раніше висловився за те, щоб його знести, в той час як федеральний канцлер Крістіан Керн і віце-канцлер Райнхольд Міттерленер висловили сумнів у необхідності знесення будівлі, зазначивши, що можуть виникнути певні проблеми через те, що вона є історичною спадщиною.

Читайте також: ЯНУКОВИЧ-МОЛОДШИЙ ОГОЛОШЕНИЙ В РОЗШУК – ГПУ

Джерело.

Related Post