fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Шоу-бізнес
В мережу виклали відео сварки Джонні Деппа з Ембер (ВІДЕО)

Запис імовірно було зроблено за місяць до сварки, під час якої Депп нібито вдарив Херд.

В мережу виклали відео сварки голлівудської пари Ембер Херд і Джонні Деппа, які все ніяк не можуть розійтися. Актриса почала записувати сварку на телефон потай від чоловіка.

У кадрі можна побачити явно чимось роздратованого Деппа і Ембер, яка запитує, що трапилося. В кінці ролика Депп, допиваючи пляшку вина, помічає, що його знімають, і забирає у дружини телефон. Після чого, ймовірно, розбиває його.

 Запис ймовірно було зроблено за місяць до сварки, під час якої Депп нібито вдарив Херд.

Джерела зазначають, що опубліковане відео було відредаговано, тож використовувати його в суді скоріше за все не можна буде.

Читайте також:ДЖОННІ ДЕПП РАДИКАЛЬНО ЗМІНИВ ЗОВНІШНІСТЬ ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ З ДРУЖИНОЮ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook