fbpx
Суспільство
В Одесі дівчина померла після пластичної операції

В Одесі дівчина померла після пластичної операції.

Трагедія сталася 4 травня, пише “Думська”. 21-річна Ірина прийшла в клініку робити ринопластику. У дівчини була вроджена патологія (заяча губа і вовча паща). До цього Ірину оперували в інституті стоматології.

Під час операції у пацієнтки піднялася температура 40. Викликали реанімацію і в стані клінічної смерті привезли в іншу клініку – Odrex, але врятувати дівчину не вдалося.

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи цього медцентру Тетяна Федорченко розповіла, що дівчину привезли у стані клінічної смерті. Лікарі боролися за життя пацієнтки понад півтори години, але врятувати її не змогли.

З висновку експертів випливає, що причина смерті – злоякісна гіпертермія, тобто реакція на наркоз.

Читайте також: ЧОТИРИ КРАЇНИ СВІТУ ВІДМОВИЛИСЯ ВИЗНАВАТИ ДИПЛОМИ МЕДИЧНИХ ВУЗІВ УКРАЇНИ

Видання зазначає, що злоякісна гіпертермія – це генетичне захворювання, що зустрічається в анестезіології, в основі якого лежить серйозне порушення обмінних процесів в м’язовій тканині, в результаті якого у пацієнта під час застосування наркозу або анестезії частішає серцебиття, з’являється задишка, дуже підвищується температура тіла. Якщо виникне зволікання з лікуванням – напад злоякісної гіпертермії може закінчитися для людини летальним результатом.

Хто винен у смерті 21 річної дівчини, зараз розбирається поліція. Відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 140 КК України – “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником”.

Джерело.

facebook