fbpx
Україна
В Одесі пообіцяли взяти штурмом мерію: активісти виставлять 10 наметів біля міськради

Працівники мерії евакуйовані. Охорона будівлі посилена

В Одесі начальник КУ “Муніципальна охорона” Вадим Остапчук заявив, що активісти “Україна – це ми” і члени кількох ветеранських організації пообіцяли влаштувати безлади біля мерії і розбити вікна.

За його словами, двоє хлопців прийшли сьогодні до заступника мера Андрія Котляра і пообіцяли взяти штурмом мерію. Після цього вони пішли, але обіцяли повернутися. Через годину активісти знову прийшли до міськради.

Зазначимо, автобус саме цих активістів вчора зупинили на Маразліївській і обшукували поліцейські.

Зараз на місці чергують патрульні, Нацгвардія, поліція і співробітники муніципальної охорони.

Мерія закрита з 15:00. Як розповіли в прес-службі міськради, всі працівники евакуйовані. За словами начальника управління поліції з превентивної діяльності Івана Іщенка, поліція присутній на випадок провокацій і охороняє громадський порядок.

Віце-мер Одеси Андрій Котляр заявив, що приблизно о 13:30 до будівлі мерії прибула група невідомих осіб і заблокувала будівлю.

“О 13:45 я запросив до себе в кабінет двох представників цієї групи, щоб з’ясувати мету їх візиту. Вони представилися Олексієм Середюком і Віталієм Голодком. В ході розмови вони повідомили, що збираються встановити намети на Думській площі і щоб я дозволив їм це зробити. Після моєї відмови, вони повідомили, що тоді до них з Києва прибуде підкріплення і вони будуть штурмувати будівлю мерії, влаштовувати підпали і проливати кров”, – повідомив Котляр.

Про цей факт негайно проінформували поліцію. Нині охорона будівлі посилена.

Представник “Союзу ветеранів АТО” Олексій Сердюк заявив, що їх запросили активісти Одеси. Він спростував інформацію про те, що вони планували здійснювати протиправні дії і погрожували комусь.

Сьогодні вночі або завтра вранці активісти планують виставити біля мерії близько десяти наметів.

Читайте також: Гройсман пропонує жорсткіше карати за тяжкі злочини

Джерело

facebook