fbpx
Breaking News
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Марина змирилася з цією думкою. Ріс живіт, дитина почала штовхатися, а дівчина не відчувала до неї нічого. Тільки повна байдужість до всього, що відбувається в її житті
Суспільство
В Одеській області підлітки впали в алкогольну кому після випускного

В Одеській області двоє підлітків опинилися в лікарні в стані алкогольної коми. Як з’ясувалося, того дня молоді люди випивали з нагоди свого випускного.

Про це повідомили у відділі комунікацій Одеської обласної поліції.

“Двох підлітків госпіталізували до Ізмаїльської міської лікарні в стані алкогольної коми”, – кажуть у відділі комунікацій ГУНП в Одеській області.

Коли молоді люди прийшли в себе, вони розповіли співробітникам поліції, що разом з однокласниками святкували випускний і пили вино на лавці на одній з вулиць міста. Через якийсь час школярам стало зле, і друзі викликали їм швидку допомогу.

“За розпивання спиртних напоїв в громадських місцях на них склали адміністративні протоколи. Підліткам загрожує відповідальність у вигляді попередження або штрафу”, – кажуть копи.

У поліції нагадують, що в разі складання адміністративних протоколів за розпивання алкоголю в громадських місцях, неповнолітніх відразу ставлять на облік в наркодиспансер.

Якщо підліток попався двічі, його ставлять на облік у відділ поліції і заводять обліково-профілактичну справу.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ АЛІМЕНТІВ

Джерело.

Related Post