fbpx
Політика
В “Правом секторі” спрогнозували можливий “теракт” в РФ

Кремль придумує для росіян “страшилку” у вигляді “Правого сектора” як відволікаючий маневр від реальних проблем в країні.

У Росії можуть інсценувати теракт, в якому потім можуть звинуватити український націоналістичний рух для його дискредитації, а також як відволікаючий маневр для росіян від внутрішніх проблем. Про це заявив в коментарі “Апострофу” спікер “Правого сектора” Артем Скоропадський.

За його словами, Кремль придумує для росіян “страшилку” у вигляді “Правого сектора” як відволікаючий маневр від реальних проблем в країні.

“Я не здивуюся, якщо зараз буде якийсь теракт в Росії і все це звалять на українських націоналістів”, – заявив представник “Правого сектора”.

Сам Скоропадський заявив, що зміг би повернутися в РФ тільки після відходу президента Володимира Путіна, однак зізнався, що він задоволений своїм життям в Україні і його не тягне в РФ.

Нагадаємо, сьогодні, 21 жовтня, в Москві оперативники Слідчого комітету РФ провели обшуки в квартирі журналістки, прес-секретаря “Правової ініціативи” Ксенії Бабич. Ці дії були здійснені в рамках справи по прес-секретарю “Правого сектора” Артему Скоропадському.

Читайте також: СПІВАЧКА ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА ЗБЕНТЕЖИЛА СМІЛИВИМ ДЕКОЛЬТЕ

Джерело.

Related Post

facebook