fbpx
життєві історії
В цей час я виношувала нашу четверту дитину, народжувала в самоті в іншій країні. Йому на той момент закортіло у справах терміново вилетіти до України (я тоді не знала для чого). Потім я вчуся на магістратурі, займаюся справами чотирьох дітей, і багато іншого. А в цей час мій коханий Максим був улюбленим чоловіком у іншої

З України в Канаду ми з Максимом переїхали, тому що там я продовжувала навчатися. Я з досить багатої родини, і не звикла собі ні в чому відмовляти. Я розумна, красива і завжди досягаю поставлених цілей.

Минуло майже 10 місяців з початку мого розриву з чоловіком. За плечима народження дітей, побут, віддане служіння йому, його батькам.

На весні я знайшла його коханку, взнала її телефон. Поспілкувалася з нею. Їй 32 роки, троє дітей. За допомогою мого чоловіка розлучилася, і мій чоловік побіг її рятувати від нелюбого чоловіка.

Перевіз їх в іншу квартиру, возив по морях, подарував їй машину, вигулював її дітей. Не лінуючись, мчав з Канади в Україну, щоб знайомитися з її батьками. Одним словом, щосили знайомився з її колом як чоловік.

Потім я знайшла її Інстаграм. Там понад сотня фотографій їх спільного “сімейного життя” за ці три роки.

На світлинах мій Максим мило цілується під місяцем з нею, обіймає її дітей, веде їх до школи на 1 вересня, танцює з її дочками в дитячому саду, грає з ними в боулінг. Одним словом суцільний гламур.

В цей час я виношую нашу четверту дитину, народжую в самоті в іншій країні. Йому на той момент закортіло у справах терміново вилетіти до України (я тоді не знала ні про що). Потім я вчуся на магістратурі, займаюся справами чотирьох дітей, і багато іншого. А в цей час мій коханий чоловік був улюбленим чоловіком у іншої. Це треба було бачити, як мене скручувало від ревнощів, образи, гніву, нерозуміння, за що і чому.

Потім я почала замикатися в собі, думати про свої бажання і про те, що я не встигла зробити для себе коханої. Почала слухати, читати багато інформації про духовне, про наших ангелів-хранителів. Про те, чому Всесвіт нам посилає такі випробування, чому я отримала такий урок? Довго розповідати про свій шлях.

Подала на розлучення, а Максим приїхав на засідання з проханням про перемир’я в травні 2020 року. Знаєте, яку умову він мені запропонував? Зберегти наш шлюб заради дітей, хоч він і не любить мене. Сказав, що готовий далі залишатися чоловіком, а я можу жити своїм особистим життям, зустрічатися з іншими. Я, звичайно, не погодилася. Суд, на жаль, відхилив мій позов про розірвання шлюбу.

В кінці червня чоловік ледве добирається до нас і пропонує мені нове рішення, каже: “Давай спробуємо наші відносини виправити. Тільки я тебе все ще не люблю. Якщо ти хоч трохи мене любиш, допоможи мені вийти з тих відносин”. Я вислухала і вигнала його. Сказала, що занадто багато чого він чекає від мене. Легше його викинути з відносин, ніж допомагати йому таким чином.

Було багато сказано, я від душі істерики влаштовувала, з дому виганяла та інше. А ще його мадам мені сказала: “тобі ніколи не отримати його любов. Ти для нього всього лише штамп і гаманець. А у нас велика любов”.

Я спочатку плакала від образи за ці слова. Потім я зрозуміла, що вона має рацію. Я законна дружина, законна мати його дітей у мене є гроші, шикарна освіта, розум, інтелект, я багата жінка. З цього моменту усвідомлення цієї правди щось клацнуло в моїй голові, відпустило всередині. Я відпустила ситуацію, чоловіка, все відпустила.

Що у нас сьогодні? Зараз спокій, я найняла адвоката, щоб більш грамотно розлучитися і розійтися мирно. Перед тим як найняти адвоката, питаю: “хочеш, ми пройдемо сімейну терапію?”. На що він мені відповідає: “нікуди я не піду, психологи тільки гроші висмокчуть”. Я знизала плечима і на ці гроші найняла адвоката собі. Виявляється все так просто.

Тепер оформляються папери. Я живу своїм життям, зустрічаюся, знайомлюся. Один раз мій чоловік намагався мені сказати, що я ще заміжня жінка і не маю права зустрічатися з іншими. Я відповіла: “ти сам мені запропонував цей варіант сімейного життя в травні, коли прийшов до суду просити перемир’я. У чому тепер твоя проблема?”.

Знаєте, що я зрозуміла? Боже мій, виявляється на цьому світі стільки цікавих людей. Навіть просто поспілкуватися за чашкою кави. А наші чоловіки і дружини уявляють, що вони єдині і неповторні. Ми зі страху втратити своїх улюблених, втрачаємо себе, свої бажання і потреби. Дозволяємо їм ставитися до нас погано, зловживати нашою довірою, любов’ю.

Таких не треба тримати поруч, чіплятися за них. Треба просто перерізати мотузку. І знайти себе красиву, розумну, мудру, сильну. Ну або красивого, розумного, мудрого, сильного. Гідного взаємної любові. Всім бажаю любові, щастя, добра і миру.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook