fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Авто
В Украине засветился невероятно дорогой Lamborghini Huracan (фото)

В Киеве сфотографировали Lamborghini Huracan – это одна из последних моделей Lamborghini, которая до сих пор ни разу не была замечена на дорогах Украины. Об этом пишет MMR.

Автомобиль имеет правый руль и британскую регистрацию.

Спорткар в минувшие выходные катался по Киеву, а позже, как сообщает Topgir.com.ua, был замечен в Одессе.

Напомним, Lamborghini Huracan является нступником Gallardo. Технические характеристики Huracan лучше, чем у предшественника. Так, Huracan оснащается 610-сильным мотором объемом 5,2 литра, а разгон Huracan до 100 километров в час занимает 3,2 секунды. Максимальная скорость – 325 км / ч. Купить Lamborghini Huracan в Украине можно примерно за 300 000 долларов.

Читайте также: Дороги Украины с самым большим количеством ДТП

Источник

Related Post

facebook