fbpx
Україна
В Україні можуть легалізувати марихуану

До Верховної Ради України надійшов законопроект про легалізацію марихуани. Про це повідомляє “ZIK.ua” з посиланням на “Громадське ТВ”.

Законопроект передбачає легалізацію наркотику для медичних цілей. Документом також дозволяється ввезення на територію України нарковмісних препаратів для виготовлення на їх основі власних аналогів знеболюючих препаратів з маку.

Вікторія Тимошевська, директор Програмної ініціативи “Громадське здоров’я” повідомила, що відношення держави до нарковмісних препаратів та речовин потребує реформ.

“Дійсно наркотики є невід’ємною частиною лікувального процесу в установах охорони здоров’я, і невід’ємною частиною наукових досліджень і роботи лабораторій, які працюють для фармацевтичного сектора і для інших наукових цілей, які безпосередньо не пов’язані з лікуванням людей, але є необхідними”, – заявила жінка.

Директор “Громадського здоров’я” переконана, що на державному рівні потрібно приділяти не меншу увагу профілактиці вживання наркотиків ніж тому, як за це карати населення. Вона також вважає, що не можна криміналізувати наркоманів.

 

Джерело

facebook