fbpx
Україна
В Україні перевізники піднімають тариф: в яких містах і на скільки

Проїзд дорожчає. По всій країні перевізники піднімають тариф – через ціни на бензин і підвищення мінімальної зарплати.

Тернопіль
Тепер квиток у маршрутних таксі Тернополя коштує чотири гривні і три – в тролейбусах. Але куди відчутніше змінилися ціни на проїзд по області.

Львів

Протягом тижня подорожчає проїзд у приміських та міжміських автобусах у Львівській області. У транспорті вже розвісили оголошення.

Подорожчання проїзду для львів’ян не стало сюрпризом. Громадські слухання провели в кінці року. Натомість перевізники пообіцяли покращити якість послуг.

А подорожчання проїзду виправдовують підвищенням мінімальної зарплати, новими податками і зростаючою вартістю обслуговування машин.

“Солярка подорожчала. Я заправляв машину по 16, а зараз вже по 23”, – сказав Богдан Чебрис, приватний перевізник.

Черкаси

А в Черкасах перевізники піднімуть ціни у кінці січня. При цьому проїзд там все одно залишиться найдешевшим у регіоні. Маршрутки подорожчають на гривню, а тролейбуси – на п’ятдесят копійок – від півтори до двох гривень.

“Яка на сьогодні рентабельність у автоперевізників? Вона не задовольняє автоперевізників, тому що знаємо – транспорт старіє, потрібні запасні інструменти, які зростають у цінах, потрібно підвищувати мінімальну зарплату”, – пояснила Людмила Гуріненко, заступник директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради.

“У світлі того, що підвищується вартість всього, то, мабуть, це закономірно”, – зазначила Наталія, мешканка Черкас.

У мерії нагадують – тарифи не переглядали з 2011 року. І попереджають, цей стрибок – не останній. Надалі ціни будуть піднімати через вартість пального і долара.

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми “События” на каналі “Україна”.

Читайте також: ЕКОНОМІСТИ РАДЯТЬ НЕ СКУПОВУВАТИ ДОЛАРИ

Джерело.

facebook