fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!
Економіка
В Україні підскочили ціни на м’ясо – експерти

Свинина за місяць подорожчала вже на 10%.

У 2016 році початок зими відзначився зростанням роздрібних цін на свинину. Про це повідомляє аналітичний відділ асоціації “Свиноводы Украины”.

Так, в середньому за місяць окремі сорти свинини подорожчали на 10%. У порівнянні з першим місяцем зими минулого року зростання цін становить 6%.

листопада 2016 року найбільше зросла максимальна ціна на корейку, переваливши за 100 грн/кг. При цьому, нижня межа цінового діапазону цієї частини на кістки не змінилася, відзначають аналітики.

Найвища ціна безкісткового ошийка в роздрібній торгівлі поступається ціною за минулий рік. Проте його ціна в середньому на 11% вище, ніж на початку листопада 2015 року.

перші числа грудня ціна на лопаткову частину зросла до 62 – 79,9 грн за кг. Свиняча грудинка в грудні подорожчала на 10% – ціна склала 64,6-80 грн за кг.

Максимальна ціна свинячої вирізки незначно відрізняється від торішньої, однак середня ціна вище на 9%, оскільки ціни варіюють у вузьких межах – 95,1 – 99 грн за кг.

Читайте також: У МІНСЬКУ ЗАВЕРШИЛИСЯ ПЕРЕГОВОРИ КОНТАКТНОЇ ГРУПИ: ПІДСУМКИ ЗУСТРІЧІ

Джерело.

Related Post