fbpx
Breaking News
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Економіка
В Україні підвищуються соцстандарти: Гройсман розрахував зростання зарплат і пенсій

Зростання мінімальних соціальних стандартів заплановано на 1 грудня.

З 1 грудня в Україні підвищуються мінімальні соціальні стандарти. Зростання становитиме більш як 10%. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду.

“Із завтрашнього дня, згідно з рішенням уряду і змін законодавства, які підтримав парламент, будуть підвищені мінімальні соціальні стандарти трохи більше, ніж на 10%. Це невеликі кошти, але це крок вперед”, – заявив Гройсман.

Гройсман нагадав, що цього року з 1 травня вже відбулося незначне підвищення на 5% мінімальних соцстандартів. “В цілому за рік забезпечили зростання на 16,1%”, – підрахував прем’єр.

За словами Гройсмана, з 1 грудня це зростання в середньому для працездатних осіб становитиме 150 грн, для дітей віком від 6-ти до 18-ти – 158 грн, для людей, які втратили працездатність, – 117 грн. З 1 грудня зарплата становитиме 1600 грн. Зараз вона дорівнює 1450 грн. Прем’єр зазначив, що пенсія зросте в середньому на 117 грн.

Прем’єр-міністр також уточнив, що з 1 січня 2017 роки відбудеться зростання мінімальної заробітної плати до 3200 грн.

“Ми вважаємо, це тільки перші кроки, які дадуть нам можливість змінювати якість життя людей”, – заявив прем’єр.

Нагадаємо, в результаті грудневого підвищення темпи зростання соцстандартів цього року випередять інфляцію – ціни за підсумками року зростуть на 12%, а зарплати і пенсії – на 16%.

Читайте також: ТУРЧИНОВ РОЗПОВІВ, ЧИ БУДЕ В УКРАЇНІ ЧЕРГОВА МОБІЛІЗАЦІЯ НА ФРОНТ

groshi

Джерело.

 

Related Post

facebook