fbpx
Breaking News
Цей бісквіт завжди вдається. Він дуже ніжний, пишний, соковитий та вологий. Обов’язково спробуйте!
Буряк – дуже корисний наш рідний український овоч, його просто необхідно вживати! В нашій родині це один з найулюбленіших продуктів. Салатики з нього – завжди на столі. Останнім часом “підсіли” на оцей новенький рецепт – ну дуже вдале, незвичайне і бюджетне поєднання!
Сестра мого чоловіка живе в Мукачево. Коли нещодавно гостювали в них, вона поставила на стіл цю смакотищу – Завиванці по-закарпатськи. Які ж смачні ці маленькі рулетики з телятини з начинкою! Соковиті, ароматні! Я б не пробачила собі, якби не взяла рецептик. 
Пляцок “Андалузія” – це щось неймовірне! Він підкорив мене з першого шматочка відтоді,  як вперше спробувала його в подруги у Львові. Поєднання шоколадного смаку з апельсиновим кремом дарує райську насолоду! Я не могла поїхати без рецепту, і тепер з любов’ю готую цей шедевр рідним і друзям. Приготуйте і ви!
Підпалка на копчених реберцях – це ситна і ароматна страва Західної України, рецепт якої передається в нашій родині з покоління в покоління. Найсмачніше робила підпалку бабуся, але і сьогодні вона залишається нашою улюбленою сімейною смакотою!
Економіка
В Україні після падіння зріс курс долара і євро

На сьогодні, 15 травня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 26,47 грн;
1 євро – 28,79 грн;
10 російських рублів – 4,55 грн.

Таким чином, курс долара порівняно зі значеннями п’ятниці, 12 травня, підвищився на п’ять копійок. При цьому нижче 26,5 грн долар не падав з початку січня 2017 року.

Курс євро зріс на дев’ять копійок. Російський рубль “поправився” на вісім копійок.

У п’ятницю, 12 травня, курс долара на міжбанківському валютному ринку України підвищився на чотири копійки в покупці і в продажу. Торги завершилися котируваннями 26,46-26,48 грн/дол. Сьогоднішні торги ще не почалися.

Читайте також: ПІСЛЯ ВЖИВАННЯ АНТИДЕПРЕСАНТА У ДІВЧИНИ ОБЛІЗЛА ШКІРА З ОБЛИЧЧЯ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook