fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Здоров'я
В Україні почав максимально циркулювати новий штам грипу “Гонконг” – експерт

Українці з цим вірусом ще жодного разу не зустрічалися, найбільше він вражає дітей і людей похилого віку.

На сьогодні по всій Україні фіксується максимальна циркуляція нового для України грипу H2N2 “Гонконг”, який найбільше вражає дітей і літніх людей. Про це розповів виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держпродпотребслужби в Києві Олег Рубан, передає УНН.

“Максимально циркулює на сьогодні в Києві і по всій Україні, як і прогнозувалося, новий вірус грипу А “Гонконг” H2N2, з яким жодного разу не зустрічалися ні кияни, ні українці взагалі. Ми фіксуємо максимальну циркуляцію даного штаму, ще є вірус грипу В, вірус грипу H1N1, але його найбільше. Там звичайні симптоми, як і при іншому грипі, але група ризику для даного грипу це діти до 3 років, перш за все до одного року, і літні люди старше 65 років”, – зазначив Рубан.

За його словами, ситуація на сьогодні щодня моніториться і можна сказати, що за минулий тиждень зафіксовано перевищення епідпорогу в Києві всього на 4%.

“Стосовно показників захворюваності, то щодня реєструється від 6 до тисяч хворих на грип та ГРВІ і це повністю відповідає сезонним показникам, але є негативні показники – збільшення захворюваності серед організованих колективів. Це дитячі колективи – дошкільні установи, школи, ліцеї та там йде підвищення рівня захворюваності, тому необхідно впроваджувати окремі по групах обмежувальні заходи саме в школах і навчальних закладах”, – сказав він.

Він, зокрема, зазначив, що по Києву найбільші показники захворюваності серед дитячого населення до 14 років в Дніпровському, Дарницькому, Деснянському районах, де найбільша кількість організованих колективів, тобто шкіл.

“Владою Києва введено з понеділка щоденний моніторинг стану здоров’я дітей, які перебувають в школах, щоденний моніторинг за температурним режимом в загальноосвітніх установах, а також при виявленні хворих дітей їх ізолюють і при необхідності надають медичну допомогу. Стосовно глобальних обмежувальних заходів в Києві за всіма організованим колективам, то про це на сьогодні рано говорити, тому що показників таких немає”, – розповів він.

Лікар також порекомендував не спілкуватися з хворими людьми і не перебувати хворому в колективах, крім того має бути відповідальність адміністрації організованих колективів – перш за все недопущення хворих на роботу або навчання.

По-друге, це проведення температурного режиму в приміщеннях без переохолодження і перегріву, це дотримання респіраторного етикету, гігієни – миття рук, обличчя і використання маски.

Крім того, можна ще вакцинуватися, тому що немає ще епідемії в Києві і вакцина є.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ ЗАКРИТИ ІНТЕРНАТИ: НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО І ЩО БУДЕ З СИРОТАМИ

Джерело.

Related Post