fbpx
Економіка
В Україні різко подешевшали огірки

Ціни на українські тепличні огірки з початку квітня знизилися приблизно на 10% у зв’язку зі скороченням експорту цієї продукції.

“Відсутність експорту вкрай негативно впливає на ціни, з початку квітня українські огірки подешевшали майже на 10%”, – говориться в повідомленні.

За даними аналітиків, іноземні покупці пропонують занадто низькі ціни на українські огірки, тому виробникам вигідніше торгувати на внутрішньому ринку.

Так, в Україні тепличні огірки продають за ціною 32-36 грн/кг, тоді як імпортери готові закуповувати цей товар не дорожче ніж за 29-30 грн/кг.

Згідно з повідомленням, станом на сьогодні Білорусь є майже єдиним зовнішнім ринком збуту для українських огірків, а попит з боку покупців з країн ЄС відсутня через дуже низьких цін в регіоні.

Як повідомлялося, за даними асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, в поточному місяці м’ясо в Україні подорожчає в межах 7-12% в зв’язку з ростом попиту на цю продукцію.

Читайте також: У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДЛІТКИ БИЛИ 8-КЛАСНИКА ЦЕГЛИНОЮ І ДОБИВАЛИ НОЖЕМ

Овочі борщового набору можуть подорожчати на 3-4% під впливом фактора сезонності, а ціни на олію, цукор, гречку і борошно можуть вирости в межах 2-3%.

Інфляція в Україні в лютому 2017 року в порівнянні з лютим 2016 року прискорилася до 14,2%, в порівнянні з січнем – сповільнилася до 1%. З початку року, в порівнянні з груднем, споживчі ціни в Україні зросли на 2,1%.

Джерело.

facebook