fbpx
Авто
В Україні різко збільшили штрафи для нахабних водіїв

Штрафи за зупинку або стоянку автомобіля на місцях, призначених для паркування інвалідів, зростуть до 1,7 тисячі гривень.

За відповідний законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України проголосували 244 народних депутати, повідомляє 112.ua.

Згідно з документом, ухваленим Радою в другому читанні і в цілому, штраф за зупинку автомобіля на паркувальних майданчиках для інвалідів буде від 1,02 тис. грн до 1,7 тис. грн. Зазначається, що винятком є вимушена зупинка.

З тексту вилучили абзац про заборону штрафувати громадян з явними ознаками інвалідності при відсутності у них відповідних документів.

Автор поправки зазначив, що це “не предмет регулювання цього законопроекту”, а крім того, і так зрозуміло, адже жоден поліцейський не складатиме протокол на водія з явними ознаками інвалідності за стоянку на місці для інвалідів.

Також штрафні санкції передбачаються за те, якщо біля будинку не буде позначених місць парковки для інвалідів. Відповідальність за це понесуть посадові і юридичні особи, яким загрожує вищевказаний штраф.

Читайте також: У ДНІПРІ СИН YБUВ РІДНУ МАТІР