fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Економіка
В Україні різко зросли мінімальні ціни на горілку, коньяк і вино

Найдешевший алкоголь подорожчає на початку грудня.

В Україні зросли мінімальні ціни на алкоголь.

Так, розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін підвищено:
на горілку і лікеро-горілчані вироби на 27,1-27,86%;

  • віскі, ром і джин – на 37-63%;
  • коньяк (бренді) – на 24-27%;
  • вина – на 22,2-55,6%.

Зміни передбачені постановою уряду №828, яке було затверджено 9 листопада.

png_231

“Чинний на сьогодні розмір мінімальних цін введений в вересні 2015 року, його рівень не відповідає реальним витратам підприємств на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв. Зокрема, з початку 2016 року зросло акцизне зобов’язання, ціни на спирт і інші складові”, – зазначають в Кабінеті міністрів України.

Читайте також: СИЛЬНО СХУДЛА АНФІСА ЧЕХОВА РОЗКРИЛА СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНОГО ТІЛА (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook