fbpx
Економіка
В Україні введуть декларування доходів

Кабінет міністрів пропонує в 2019-2020 роках ввести загальне декларування фізосіб про доходи та витрати. Також пропонують перейти до податкового контролю з використанням непрямих методів за відповідністю доходів і витрат громадян.

Про це свідчить бюджетна резолюція на наступні три роки, яку вчора схвалив уряд.

Кабмін пропонує з 2018 року ввести єдиний рахунок для сплати податків і зборів, а також перейти до подачі єдиної звітності з ЄСВ та податку на доходи фізичних осіб”.

Пріоритетами на наступний рік також є створення Служби фінансових розслідувань, імплементація до податкового законодавства плану дій BEPS і підвищення ефективності податкового адміністрування.

Також поступово уряд має намір наблизити ставки акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, який передбачений директивою з Євросоюзом.

Читайте також: НА ЗАКАРПАТТІ ВЕЛИКА ЗМІЯ НАЛЯКАЛА ДІТЕЙ

Нагадаємо, вчора Кабінет міністрів на своєму засіданні схвалив основні напрями бюджетної політики відразу на три роки (2018-2020 рр.). Згідно з прогнозом уряду, економіка за три роки зросте на 11%, інфляція зменшиться до 5%.

Це, за словами міністра фінансів Олександра Данилюка, консервативний сценарій. Державний борг знизиться з 66,8% до 55% від ВВП, а дефіцит бюджету – з 3% до 2% від ВВП.

Уряд також визначив, які реформи фінансуватиме протягом найближчих трьох років. Це насамперед реформа медицини, земельна і пенсійна реформи, а також зміни в податковій системі і децентралізація.

Джерело.

facebook