fbpx
Breaking News
До вечора ми з ним помирилися, а вранці вона влетіла в кімнату о 7 ранку, побачила, як ми спимо щасливі в обнімку, і тут почалося. Крики, що я погана, що я його життя ламаю, що нічого не вмію. Сказала, що я погано на нього впливаю. Він мовчав і нічого не говорив. Лише попросив піти в іншу кімнату, де я до їх від’їзду і просиділа 2,5 години
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Без рубрики
В Україні випробували новий безпілотник Sparrow

БПЛА можуть проводити візуальну розвідку, залишаючись непоміченим завдяки малим розмірам.

Безпілотні авіаційні комплекси серії Sparrow вже пройшли відомчі випробування, повідомив Павло Барбул, директор ДП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. На міжнародній виставці “Зброя та безпека-2016” він сказав, що незабаром ці БПЛА надійдуть на дослідну експлуатацію в Збройних силах України, – передає ZN.ua.

БПЛА серії Sparrow призначені для проведення тактичної розвідки ближньої та середньої дальності. Швидкість розгортання, простота роблять їх добрими помічниками для тактичних розвідувальних груп. Завдяки малим розмірам і спеціальним матеріалам, ці БПЛА можуть проводити візуальну розвідку, залишаючись при цьому непоміченими як візуально, так і для радарів.

БПЛА цієї серії передають не тільки повну картинку з досліджуваної території в онлайн режимі, а й визначають вид техніки противника і їх координати, передаючи цю інформацію на пульт управління в режимі онлайн. Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство “Спайтек”.

Нагадаємо, в січні 2016 року секретар РНБО Олександр Турчинов сказав, що українські підприємства мають намір почати виробництво ударних безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для Збройних сил України.

Як повідомлялося, державний концерн “Укроборонпром” вперше представив інноваційні розробки українського військово-промислового комплексу, зокрема вітчизняні безпілотні літальні апарати, на міжнародній оборонній виставці Eurosatory-2016, яка проходила в Парижі в червні 2016 року. Компанія “Спайтек” з Одеси проводить розробку і виробництво БПЛА і їх комплексів з композитних матеріалів. В структуру підприємства входять ремонтний відділ, виробничий комплекс, науково-конструкторське бюро, навчальний центр. Підприємство розробило ряд комплексів БПЛА з метою спостереження, проведення різних видів розвідки і моніторингу за обстановкою при проведенні військових операцій.

Читайте також: ГРУЗИНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ НЕ ГОЛОСУВАЛА В ПАРЄ РЕЗОЛЮЦІЮ ЩОДО УКРАЇНИ – САКВАРЕЛІДЗЕ

Джерело.

Related Post