fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Економіка
В Україні “завис” ремонт доріг

“Укравтодор” не виконав і половини річного плану і скаржиться на фінансування.

В Україні відремонтовано близько 612 км автомобільних доріг із запланованих 1 328 км, тобто менше 1% від мережі доріг загального користування. Про це повідомили в “Укравтодорі”.

Такі низькі показники в “Укравтодорі” пояснили тим, що тільки в березні 2016 року був затверджений Держбюджет, після чого стало можна здійснювати роботи з проектування і починати тендерні процедури. За словами радника з комунікацій в “Укравтодорі” Тетяни Циби, на узгодження тендерних процедур йде близько двох місяців.

“З цієї причини ремонтні роботи в деяких областях почалися тільки в серпні”, – говорить Циба.

Вона також додає, що у шляховиків зараз гостро стоїть проблема фінансування. “Коли ти не розумієш, скільки тобі грошей дадуть, чи дадуть все, зараз або потім, або взагалі раптом вирішать не дати, то складно щось робити”, – пояснює Циба.

Експерт реанімаційне пакету реформ Андрій Мартенс пояснює, що так відбувається з року в рік – роботи починаються лише в червні, а іноді і в серпні. Адже підготовка проектної документації займає тривалий час. З ним погоджується екс-глава департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль і додає, цього року вийшло так, що замість того, щоб на ремонт доріг вийти в березні, коли погода дозволяє, вийшли тільки в липні.

В “Укравтодорі” відзначають, що всі заплановані ремонти можуть виконані в строк – до кінця року, якщо ж не завадять погодні умови у вигляді дощу і снігу.

Нагадаємо, на ремонт українських доріг в 2016 році планувалося залучити 19,4 млрд грн. За цю суму передбачалося капітально відремонтувати 1,7 тис. км автомобільних доріг, що в 5,5 разів більше, ніж в 2015 році.

Читайте також: В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ СТВОРИТИ НОВУ ПОЛІЦІЮ

Джерело.

Related Post

facebook