fbpx
Економіка
В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика

В Україні офіційний курс долара за минулий тиждень знизився з 26,47 до 26,37 гривні, або на 0,4%. Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, за цей же час опустився з 26,47 до 26,35 гривні.

Старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб впевнений: на поточному тижні курс долара продовжить зниження.

“Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку опустяться до 26,2-26,3 гривні, а готівковий долар у банках буде котируватися близько 26,1/26,3 гривні. Євро буде торгуватися відповідно до зміни курсу крос-пари євро/долар на світових ринках”, – прогнозує аналітик.

Основні чинники зростання гривні по відношенню до американської валюти – зміцнення євро і зниження долара на світових валютних ринках.

Як зазначає Вадим Іосуб, експерти фіксують потік “сильних макроекономічних даних з ЄС” на тлі “слабкої статистики з США”. На це накладаються безперервні скандали навколо фігури президента США Дональда Трампа.

“Таким чином, сьогоднішнє зростання євро на українському ринку – всього лише віддзеркалення процесів, що відбуваються на світових валютних ринках.

Ніякого зв’язку з безвізом або зі зростаючим попитом на європейську валюту всередині країни це не має”, – вважає експерт.

Читайте також: 3 ФІНАНСОВІ УРОКИ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ШВИДКО ЗАСВОЇТИ

Джерело.

facebook