fbpx
Breaking News
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Суспільство
В Україні зміниться погода

З 9 березня в Укрїані почнеться похолодання.

Про це повідомляє Опогоде.

9 – 10 березня в Україні очікується похолодання до 7 – 12 градусів тепла, а от у суботу та неділю температура подекуди опуститься до нуля.

У більшості областей переважатиме суха погода, дощі пройдуть на заході, а в неділю опади поширяться на центр, північ та місцями у південну частину.

У Києві 9 – 10 березня очікується хмарна погода з проясненнями.

Температура повітря вночі 3 – 5 градусів тепла, вдень 9 березня 10 – 12 градусів тепла, 10 березня 7 – 9 градусів тепла.

Читайте також: МАСШТАБНЕ ЖІНОЧЕ РАЛІ СТАРТУВАЛО В КИЄВІ

Джерело.

Related Post