fbpx
Breaking News
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Притча про поміч Божу. Ніколи не нарікайте! Бог завжди допомагає вам. Навчіться це помічати!
Україна
В Україну йде літнє тепло

Завтра, 3 травня, в Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +5 … +7 градусів, удень +17… +20 градусів, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході мінлива хмарність, місцями невеликий дощ. Вітер східний, 5-10 м/с.Температура повітря вночі +3 … +10 градусів, удень +14 … +22 градуси, на Закарпатті вночі +3 … +10, вдень +20 … +25 градусів.

На півночі мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.температура повітря вночі +3 … +9 градусів, удень +15 … +21 градус.

У центральних областях мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +5 … + 11 градусів, удень +18 … + 25 градуси.

На сході мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с, температура повітря вночі +7 … +13 градусів, удень +21 … +26 градусів.

У південних областях мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7 … + 13 градусів, удень +20 … + 26 градусів.

Читайте також: ЧОМУ ВАРТО ПЛАНУВАТИ МЕНЮ НА ТИЖДЕНЬ

Джерело.

Related Post

facebook