fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Події
Вагітна дружина загиблого в Княжичах оперативника потрапила в лікарню

Юліан завжди мріяв працювати в міліції, після десятого класу вступив до вишу, потім пішов в оперативники

Трагедія в Княжичах Київської області, де в результаті перестрілки загинули п’ятеро правоохоронців, поставила під загрозу здоров’я родичів загиблих силовиків.

У одного з розстріляних оперативників, Юліана Рудька, залишилася вагітна дружина.

“Після того, як вона дізналася про смерть Юліана, попала в лікарню”, – розповів “Сегодня” староста селища Коболчин Чернівецької області Віктор Гринюк.

“Знаю, що сьогодні з Юліаном попрощалися його київські колеги, ближче до вечора труну з його тілом відправили в Коболчин, звідки він родом. Похорон, швидше за все, буде в середу. Хороший був хлопець, я його знав особисто, знаю батьків. Наприклад, його мама була моєю однокласницею, вона місцева вчителька. Сам Юліан завжди мріяв працювати в міліції, після десятого класу вступив до вишу, потім пішов в оперативники. Знаю, що відпрацював три роки”, – уточнив Гринюк.

Нагадаємо, в ніч на неділю в селі Княжичі під Києвом, за версією слідства, поліцейські вбили колег, переплутавши їх з грабіжниками, за якими велося стеження.

Прокуратура Київської області взяла на себе розслідування розстрілу п’ятьох силовиків. Оскільки кримінальне провадження – за статтею “Вбивство”, то про кількість фігурантів у відомстві говорити поки відмовляються. Наші джерела в силових відомствах не виключають, що розслідувати будуть дії всіх підрозділів, які працювали на завданні, а це не менше десяти осіб.

Читайте також: Поліція влаштувала перестрілку з держслужбою охорони: п’ятеро загиблих

Джерело

Related Post

facebook