fbpx
Breaking News
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Кабмін затвердив нові правила ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ. Тепер ця категорія буде обслуговуватися так:
Шоу-бізнес
Вагітна Ксенія Собчак знялася повністю оголеною для глянцю

Гола Собчак прикрасила обкладинку російського журналу.

Телеведуча Ксенія Собчак, яка готується вперше стати мамою, здивувала шанувальників сміливим вчинком. Ксенія вирішила наслідувати приклад багатьох зірок і знялася повністю оголеною напередодні пологів.

Собчак взяла участь у відвертій фотосесії, продемонструвавши кругленький животик.

Гола Ксенія прикрасила обкладинку російського журналу Tatler.

“Раз вже тут такий інформаційний злив – ось вам, тримайте. Наша груднева обкладинка. Такою Ксенію Собчак ви ще не бачили”, – свідчить підпис до обкладинки, опублікованої в акаунті видання в Instagram.

Читайте також: ЛІКИ В УКРАЇНІ ПОДЕШЕВШАЮТЬ: ЯК, КОЛИ І ДЛЯ КОГО?

1_1259

Джерело.

 

Related Post

facebook