fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Наука
Вчені дали несподівану пораду, як поліпшити подружнє життя

Спостереження відразу за декількома десятками пар показало, що чоловік і жінка під час сну в спільному ліжку постійно перебувають в напівстресовому стані.

Канадські вчені з університету Раєрсон радять подружнім парам спати окремо. Це не тільки зміцнить здоров’я, але і налагодить більш тісні взаємини, пише “Ортодокс”.

На перший погляд висновки дослідників суперечать здоровому глузду. Люди сприймають як само собою зрозуміле, коли щаслива сімейна пара нерозлучна протягом дня і ночі. І якщо раптом дізнаються, що чоловік і дружина сплять окремо, відразу починають підозрювати щось недобре.

Спостереження відразу за декількома десятками пар показало, що чоловік і жінка під час сну в спільному ліжку постійно перебувають в напівстресовому стані, переживаючи, що можуть перешкодити один одному. Це призводить до того, що обидва партнери рідко занурюються в фазу глибокого сну, під час якого тіло відновлюється максимально швидко і ефективно. Таким чином, щоранку чоловік і дружина стають з почуттям недосипання. Коли ефект накопичується з роками, між подружжям можуть початися сварки, здатні послабити позитивне взаємовідношення.

Правда, при цьому дослідники з Канади підкреслили, що хронічне недосипання компенсується виробленням гормону щастя окситоцину, здатного трохи пом’якшити негативні наслідки спільного нічного відпочинку.

Внаслідок встановлених фактів вони рекомендують заради здоров’я подружнім парам час від часу спати окремо.

Читайте також: НАЙПОШИРЕНІШІ АЛЕРГЕНИ: НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Джерело.

Related Post

facebook