fbpx
Breaking News
Подруга мені, ще десь місяць тому рецепт дала, а я все відкладала. А тут завалялась у мене капустина, і я вирішила спробувати. І скажу, що ця тушена капуста з яблуками, так-так з яблуками, це – смакота, не те слово!
Смакувати ці пісні котлетки – одне задоволення! Дітки, як чують цей аромат, вмить прибігають на кухню. Кликати їх до столу, вам точно не прийдеться. Це я вам гарантую!
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало
– Я то тут до чого? Сама нагуляла, сама і виховуй. Я ж не винна, що у дівчинки немає ні тата, ні інших бабусь з дідусем. Батьки невістки теж не хочуть приймати цю дівчинку. Вони свого часу попереджали, що дитини, народженої поза шлюбом не приймуть
Два роки тому ми завели собаку і кішку, так батьки чоловіка обурилися, кажуть, краще б дитину усиновили, а не перекладали час і гроші на тварин. Мені так боляче було це чути, адже відмовився від такого варіанту саме чоловік, а винна, як завжди – я
Наука
Вчені: Інтелект передається від матері

Вчені досліджували питання спадковості розумових здібностей та дійшли висновку, що саме жіноча х-хромосома є фундаментом інтелекту дитини.

“Для перевірки теорії науковці провели експеримент на лабораторних пацюках. Тварини, яким було введено додатковий материнський ген, мали більшу голову та більший мозок, а тіло при цьому залишалось у межах норми”, – повідомляє сайт “24 каналу”.

Результати експерименту показали, що, окрім освіти, раси, соціоекономічного статусу, визначальним фактором інтелекту дитини є рівень IQ матері.

Також вчені із Вашингтонського університету виявили прямий зв’язок між рівнем розвитку певних ділянок мозку та взаєминами матері і дитини.

Читайте також: Вісім лайфхаків для легкої вагітності

Джерело

Related Post

facebook