fbpx
Breaking News
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Аня вийшла заміж. Причому батьки дізналися про це від людей. Світлини в соц. мережах з’явилися, де Аня з нареченим у шикарній весільній сукні і з обручкою на пальчику. – Доню, як же так? Ми ж теж хотіли б побувати на такому святі, готувалися до весілля, грошей зібрали, щоб все, як у всіх було. Щоб танець на весіллі тата і дочки був
Смачнюща кольорова запіканка з сиру з гарбузом, яблуками, родзинками і горіхами. Сподобається навіть тим, хто не любить сиру і гарбуза
Суспільство
Вчені лякають: паперові гроші можуть призвести до смертельних хвороб

Вчені з університету Гонконгу заявляють, що паперові гроші можуть бути причиною серйозних захворювань, адже переносять чимало бактерій і мікрooргaнiзмiв.

Вчені провели дослідження та стверджують, майже всі банкноти є переносниками бактерій, часто ці бактерії смертельно небезпечні.

Зокрема, паперові банкноти переносить небезпечні штами, які можуть стати причиною важких отруєнь.

А на деяких грошах виявили бактерії, що провокують холеру.

Окрім того, як стверджують науковці, на грошах є набагато більше мікрooрганізмів, ніж, до прикладу, в громадському транспорті.

Справа в тому, що паперові банкноти поглинають в себе бактерії з навколишнього середовища.

Тож після кожного контакту з грошима бажано мити руки або користуватись aнтисeптикoм.

Окрім того, експерти наголошують, маленьких дітей, особливо тих, які “все тягнуть до рота”, варто зовсім убезпечити від контакту з паперовими грошима.

Читайте також: 5 ФАКТІВ ПРО КИЇВ, ЯКІ ЗДИВУЮТЬ НАВІТЬ КОРІННИХ КИЯН

Джерело.

Related Post

facebook