fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Суспільство
Вчені назвали найнебезпечнішу соцмережу

Небезпечною для здоров’я користувачів соцмереж є Instagram.

Це з’ясували фахівці Королівського товариства громадського здоров’я та Руху за здоров’я молоді Великобританії.

Вони опитали 1479 людей віком від 14 до 24 років.

Їх питали про їх улюблені соціальні мережі і про наслідки користування ними.

Дослідження показало, що найбільшу кількість негативних емоцій молодим людям приносить Instagram, далі йдуть Snapchat, Facebook і Twitter.

Позитивно впливає на користувачів YouTube.

Про це повідомляє ВВС.

Читайте також: 17 ПРОДУКТІВ, ЯКІ МОЖНА ЇСТИ В БУДЬ-ЯКІЙ КІЛЬКОСТІ І НЕ ПОПРАВЛЯТИСЯ

Соціальні платформи використовують 90% молодих людей – більше, ніж будь-яка інша вікова група. Тому молодь особливо вразлива до їхнього впливу.

“Цікаво, що Instagram і Snapchat опинилися внизу рейтингу як найгірші для психіки. Обидві платформи фокусуються на зображеннях, і, здається, можуть викликати почуття тривоги і неадекватності у молодих людей”, – каже Ширлі Крамер, виконавчий директор Королівського товариства громадського здоров’я та Руху за здоров’я молоді Великобританії.

Related Post