fbpx
Суспільство
Вчені назвали три незвичайних показники розумної людини

Розумні люди часто є “совами”, живуть в безладді і нерідко лаються. Вчені стверджують, що такі звички неодмінно можуть бути пов’язані з високим рівнем інтелекту, передають Мізки.

Розумні люди більше використовують нецензурну лексику

Ви, напевно, не раз чули фразу, що у людей, які використовують ненормативну лексику, обмежений словниковий запас. Але якщо подумати, то він маленький якраз у тих, хто навмисно використовує менше слів, ніж міг би.

Вчені провели дослідження, яке розвінчує цей міф. За його результатами, чим більше нецензурної лексики людина можете назвати за хвилину, тим вище її результат в IQ-тесті!

Тому вчені прийшли до висновку, що багатий запас лайливих слів – ознака красномовства, а не спроба приховати брак слів.

Розумні люди – “сови”

Наукові дослідження простежують зв’язок між “совами” і високим рівнем інтелекту.

Серед відомих “сов” – Обама, Чарльз Дарвін, Уїнстон Черчілль, Кіт Річардс і Елвін Преслі. Тому якщо ви любите допізна засиджуватися, ви в гарній компанії!

Безлад на столі – ще одна ознака високого інтелекту

Дослідження, проведене співробітниками Університету Міннесоти, показало, що безлад на столі геніїв пов’язаний з їхнім інтелектом. Якщо ви не витрачаєте багато часу на прибирання та наведення порядку навколо вас, це означає, що ваш розум зайнятий важливішими справами.

Вчені також дійшли висновку, що безлад на столі сприяв творчій продуктивності.

“Безлад навколо, судячи з усього, надихає на розрив з традицією, що може привести до народження свіжих ідей. І навпаки, порядок навколо схиляє до послуху і дотримання правил”, – стверджує психолог Кетлін Вогс.

Читайте також: ВЧЕНІ НАЗВАЛИ ТРИ ГОЛОВНІ СЕКРЕТИ ДОВГОЛІТТЯ

facebook