fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Наука
Вчені назвали нову корисну властивість сонячного світла

Сонячне світло безпосередньо активує ключові імунні клітини, прискорюючи їх рух.

Сонячне світло дозволяє не тільки синтезувати в організмі вітамін D, але і “заряджає” енергією Т-лімфоцити, які відіграють центральну роль в імунній системі людини. Відповідне відкриття зробили вчені медичного центру Джорджтаунського університету (США), повідомляє портал EurekAlert.

Зокрема, вони виявили, що низькі рівні синього світла в сонячних променях змушують Т-клітини рухатися швидше.

“Щоб виконати свою захисну функцію, їм потрібно якомога швидше дістатися до місця проникнення інфекції і дати відсіч, – пояснює керівник дослідження Джерард Ахерн. – Результати нашої роботи показують, що сонячне світло безпосередньо активує ключові імунні клітини, прискорюючи їх рух”.

Він також додав, що якщо для виробництва вітаміну D потрібно ультрафіолет, який може сприяти розвитку раку шкіри, то синє світло від сонця, а також від спеціальних ламп, є більш безпечним.

Вчені з’ясували, що прискорення Т-лімфоцитів пов’язане з синтезом перекису водню, який в свою чергу активує сигнальний шлях, що змушує їх рухатися швидше. Лейкоцити виділяють перекис водню, коли відчувають інфекцію, так вони викликають до місця небезпеки Т-клітини і інші клітини імунної системи.

За словами Джерарда Ахерна, якщо в ході подальших досліджень не виявиться протипоказань у впливі синього кольору на людину, це відкриття може стати основою для розробки імунної терапії.

Читайте також: ЩО БУДЕ З КУРСОМ ДОЛАРА ЧЕРЕЗ НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ “ПРИВАТУ”: ПРОГНОЗ ЕКСПЕРТА

Джерело.

Related Post