fbpx
Здоров'я
Вчені назвали продукти, які продовжують життя людини на 20 років

Вчені вже давно намагаються розібратися, який секрет у людей, які живуть на кілька десятків років довше, ніж середньостатистична людина.

Американські вчені, що представляють Університет Стенфорда, з’ясували, що якщо в раціоні людини присутні певні продукти, то він може продовжити своє життя на 20 років.

Так, вчені провели дослідження, участь в якому взяли 11 тисяч осіб у віковій групі від 40 років. У числі добровольців були присутні як чоловіки, так і жінки. Всім учасникам експерименту пропонувалося вести щоденник, в якому вони детально описували всі продукти, які були присутні в їх щоденному раціоні.

Після аналізу результатів дослідження вчені з’ясували, що неправильне харчування передувало великої кількості смертей. Також дослідники змогли визначити, що ті люди, в раціоні яких дуже часто були присутні овочі, фрукти і горіхи, менше скаржилися на погіршення самопочуття і жили на двадцять років довше.

Вчені впевнені, що постійне вживання фруктів, овочів і горіхів забезпечить людині довге життя, так як ці продукти допоможуть поліпшити здоров’я серцево-судинної системи, що благотворно впливає на організм в цілому.

Також відзначимо, що в дослідженні не брали участь ті люди, які раніше перенесли інсульт або серцевий напад. Це було зроблено для того, щоб отримати більш точні дані про зв’язок харчування і здоров’я людини.

Читайте також: В УКРАЇНІ СКАСУВАЛИ МІНІМАЛЬНІ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ НОТАРІУСІВ

Джерело.

Related Post

facebook