fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Наука
Вчені пояснили, чому людям чуються голоси

Люди, які чують у голові різні голоси, мають генетичну мутацію. На думку міжнародної групи вчених, слухові галюцинації спричинює відсутність спеціальної сигнальної молекули РНК.

У людини з подібним відхиленням утворюється надлишок рецепторного білка в гіпоталамусі. Через це звукова інформація оброблюється неправильно, створюючи ефект “голосів”. Люди з такою генетичною мутацією можуть страждати на шизофренію з ймовірністю 23-43%. Свої висновки дослідники оприлюднили в спеціалізованому британському журналі Nature Medicine.

На думку вчених, така мутація призводить до того, що кількість рецепторів у нейронах, розташованих у корі мозку, збільшується. У результаті порушується їхній зв’язок з таламусом – центром обробки і розподілу інформації – і кора починає “працювати” мов би сама по собі. Звукова інформація, не очищуючись від шумів і випадкових сигналів у таламусі, породжує в голові голоси, стверджують науковці. Якщо відновити роботу сигнальної молекули РНК, то це очищення відновлюється. Відповідно, таким способом можна буде лікувати шизофренію або хоча б позбавляти її симптомів.

Зараз на шизофренію страждають близько 24 млн людей на планеті. За статистикою ВООЗ, кожна 7-а людина з тисячі є шизофреніком, причому більша частина з них – молоді люди у віці від 15 до 35 років.

Читайте також: ПРИХОДЬКО ЗАБОРОНИЛИ ЗНІМАТИСЯ У КІНО

Джерело.

Related Post