fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Здоров'я
Вчені відкрили нову властивість кави

Японські вчені переконані, що кава покращує роботу судин. Для цього фахівці застосували метод лазерної допплерівської флоуметрії.

Вони провели дослідження із 27 добровольцями від 22 до 30 років. Половина випробовуваних пили натуральну каву, а інша – без кофеїну.

Виявилося, що приплив крові до пальцях тих, хто вживав натуральну каву, значно покращився.

Кофеїн не завжди діє негативно на кровоносну систему. Він також допомогає судинам краще розкритися. Тому знижується запалення і на 30% збільшується приплив крові до пальців.

Ддля підтвердження даної теорії вчені провели кілька однакових експериментів і підсумок виявився тим же. Але позитивний вплив кави тривав лише 70-75 хвилин.

Читайте також: УКРАЇНЦІ В ШОЦІ: “СВЯТКОВІ” ЦІНИ НА ПРОДУКТИ

Джерело.

Related Post

facebook