fbpx
Здоров'я
Вчені з’ясували, чим корисні короткі голодування

Нетривалі дієти корисні для мозку і всієї нервової системи, оскільки дають їй заспокоїтися.

Невеликі голодування іноді корисні для мозку людини. Про це заявили американські вчені, які вивчили на клітинному рівні реакцію мозку на нетривалий утримання від їжі.

В результаті з’ясувалося, що голодування корисне для нервової системи. За словами дослідників, через нестачу поживних елементів організм знижує активність нейротрансмітерів, які передають імпульс від нервових клітин.

Дослідження проводилися на личинках плодових мушок. Спочатку вчені обмежили потрапляння білка в організм мушок, а потім зовсім позбавили їх їжі на якийсь час і стали спостерігати за змінами біохімічних та електрофізіологічних функцій організму.

З’ясувалося, що голод повністю пригнічував синаптичну активність нервових клітин на три години і зберігав енергію нервової системи. Зазвичай збої в передачі нервових сигналів негативно позначаються на організмі, що навіть може привести до відомих захворювань, таких як хвороба Паркінсона, Альцгеймера або епілепсія.

Відсутність живильних речовин несе загрозу для стабільної роботи нервової системи, тому організм запускає аварійну функцію, яка її відключає. Результати показали, що нетривалі дієти корисні для мозку і всієї нервової системи, оскільки дають їй заспокоїтися.

Читайте також: ВИСОКИЙ РОЗРІЗ І СМІЛИВЕ ДЕКОЛЬТЕ: НАТАЛЯ МОГИЛЕВСЬКА, ЯКА ПОСТРУНКІШАЛА, ЗДИВУВАЛА ВІДВЕРТИМ ВБРАННЯМ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook