fbpx
Breaking News
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Костя любив своїх дітей від першого шлюбу і дуже за ними нудьгував, а спільної дитини він не хотів. Аліса намагалася просити чоловіка подумати про дитину, вона надіялась, що це зблизить їх, зробить відносини міцнішими. Тільки все даремно. Костя кожен раз нагадував їй, що не готовий 
4 улюблених піци нашої родини я готую за 45 хвилин! Півгодини підготовка, 15 хвилин – випікання, і кожен має свій улюблений смак на обід або вечерю. А ще це відмінне рішення, коли приходять гості!

Часте відвідування сауни може знизити ризик розвитку деменції (недоумства) у чоловіків на 66%. Такого висновку в ході 20-річного дослідження дійшли вчені Університету Східної Фінляндії, повідомляється на сайті вузу.

В цілому учасниками тривалого спостереження стали понад 2 тисячі чоловіків середнього віку, які живуть в східній частині Фінляндії. На підставі їх звичок у відвідуванні сауни їх розділили на три групи: ті, хто робить це раз на тиждень, 2-3 і 4-7 разів на тиждень.

Як з’ясувалося, чим частіше люди ходять до сауни, тим більше шансів, що вони збережуть здоровий глузд в літньому віці. Серед тих, хто любить погрітися 4-7 разів на тиждень, ризик будь-якої форми деменції був на 66% нижче, а ризик розвитку хвороби Альцгеймера – на 65% нижче, ніж серед тих, хто приймає сауну тільки раз в тиждень.

Попередні дослідження показали, що часте відвідування сауни також значно знижує ризик раптової серцевої смерті, ризик смерті через ішемічну хворобу серця та інших серцево-судинних ускладнень.

За словами професора Ярі Лаукканена, керівника дослідження, сауна може захистити і серце, і пам’ять, але точний механізм, як саме це відбувається, ще належить вивчити.

“Відомо, що серцево-судинні захворювання впливають на мозок. Почуття благополуччя і релаксації під час сауни також може відігравати певну позитивну роль”, – зазначив фахівець.

Читайте також: АВСТРАЛІЙКА ЗНАЙШЛА ОТРУЙНУ ЗМІЮ НА РІЗДВЯНІЙ ЯЛИНЦІ

Джерело.

Related Post