fbpx
Здоров'я
Вчені знайшли неймовірний спосіб продовжити життя

Вчені рекомендують менше вживати один з продуктів, передає Сегодня.

Дослідження, ініційоване вченими з Університету Тафтса, США, дозволило фахівцям зробити висновок: кожна людина в стані сама продовжити своє життя. На їхню думку, для цього всього лише потрібно почати контролювати споживання солі.

“Адекватне споживання солі є економічно ефективнішим способом зниження числа смeртей, ніж використання спеціальних ліків”, – такий висновок американських досліджень за підсумками їхнього проекту.

Читайте також: З 2019 року пологи офіційно стануть платними

Вченими була проаналізована статистка смeртей в результаті різних зaхвoрювань за десятирічний період. У підсумку вони дійшли твердження, що надмірне споживання солі позначається на зaхвoрюваності головних органів тіла, які корелюють з високим ризиком раннього відходу з життя.

Надмірне споживання солі пов’язано з розвитком ниркової нeдoстатності, рaку шлунка і серцево-судинними пoрушеннями, констатували медики.

Читайте також: На відпочинку в Туреччині українська родина заразились небезпечним вірусом: у мережі б’ють на сполох

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує дотримуватися ліміту, що становить 2000 мг солі на день. За словами авторів дослідження, більшість людей споживають майже вдвічі більше. Знизивши цей рівень, вони домоглися б такого поліпшення в здоров’ї, яке б не дало вживання медикаментів, переконані вчені.

“Знизивши споживання солі всього на 200 мг на день, що еквівалентно одному пакетику чіпсів, ви можете врятувати собі життя”, – заявили представники Університету Тафтса.

facebook