fbpx
Здоров'я
Вчені знайшли простий спосіб зупинити рак

Колектив вчених з наукових організацій штату Орегон в США з’ясував, що застосування невеликих доз аспірину допоможе запобігти раку, а саме, може знижувати розростання ракових клітин і їх метастазування, пише “Ортодокс”.

Дослідження проводилося за підтримки Національного інституту здоров’я і Американської серцевої асоціації.

Низькі дози аспірину не роблять прямого впливу на ракові клітини, вони лише впливають на зниження однією з функцій тромбоцитів, які залишаються без можливості активувати “онкобілок” c-MYC, що займається поширенням заражених клітин по всьому організму.

Вчені з Oregon Health & Science University та Університету штату Орегон уточнюють, що протиракові здатності показують саме дуже низькі дози аспірину, адже важливо звести до мінімуму ризик кровотечі, який є проблемою для всіх антитромбозних ліків.

Американські вчені переконані, зокрема, професор Крейг Вільямс, що проведене ними дослідження вперше показує здатність тромбоцитів впливати на онкобілок c-MYC, підвищений прояв якого було виявлено в третині випадків раку товстої кишки і в 42% при раку підшлункової залози. При цьому фахівці відзначають, що низькі дози аспірину можуть також служити і профілактикою онкологічних захворювань.

Читайте також: У ВАРШАВУ З УСІЄЇ КРАЇНИ СТЯГУЮТЬ СИЛОВИКІВ

Джерело.

Related Post

facebook