fbpx
Шоу-бізнес
Ведуча ТСН Мосейчук показала свого чоловіка

Ведуча «ТСН» Наталія Мосейчук розповіла про зустріч зі своїм чоловіком, виховання дітей та боротьбу зі стресами на роботі.

Зірка «1+1» поспілкувалася із виданням «Караван историй» та зазначила, які якості цінує в людях.

«Я просто люблю чіткість, організованість, компетентність. Дуже ціную ці якості в людях і дуже люблю свою роботу. Іноді трапляється й таке, що за звичкою переношу свою схильність все контролювати з робочих стосунків у сім’ю. Заносить, каюсь. Іноді навіть забуваю це приховувати. Домашні миряться, але періодично піднімають повстання. Тоді я ретируюся – особливо якщо мова не про принципові для мене речі», – розповіла Наталія.

Також Наталія Мосейчук поділилася із читачами журналу історією знайомства зі своїм коханим чоловіком.

«Перша зустріч відбулася 17 років тому, коли Ілля ще не був одружений, а я вже була заміжня і народила первістка. Це, скажу вам відверто, було невдале і небажане знайомство. Я стояла на зупинці громадського транспорту. Була страшна злива, я без парасольки і вже без всякої надії на автобус. Ілля проїжджав мимо, запропонував підвезти до метро. Але я відмовилася, а він вмовляти не став. Після цього випадку ми не бачилися вісім років. Вдруге зустрілися, коли колишні стосунки в наших сім’ях не склалися, а про нові у нас не вистачало ні сил, ні часу замислюватися. Обмежилися ввічливою бесідою на загальні теми. Нас потягнуло один до одного пізніше, коли загоїлися душевні рани. Ми дуже зворушливо дружили. Дійсно дружили. І кожен день нашої дружби, а пізніше і більш глибоких стосунків, приносив – і приносить – масу незабутніх вражень».

Крім того, телеведуча розповіла виданню про захоплення кулінарією та поділилася, якими смаколиками частує рідних.

Читайте також: УКРАЇНА-ЄС. КИЇВ ВИКОНАВ 8 З 44 ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

Джерело.

Related Post

facebook