fbpx
Breaking News
Цей бісквіт на кип’ятку – мій фаворит серед шоколадних бісквітів. Він дуже ніжний та повітряний
Виділіть декілька хвилин свого часу, та помоліться до Матері Божої: О пресвята, о любляча, о найсолодша Діво Маріє, випроси в Ісуса для нас милосердя
Подруга мені, ще десь місяць тому рецепт дала, а я все відкладала. А тут завалялась у мене капустина, і я вирішила спробувати. І скажу, що ця тушена капуста з яблуками, так-так з яблуками, це – смакота, не те слово!
Смакувати ці пісні котлетки – одне задоволення! Дітки, як чують цей аромат, вмить прибігають на кухню. Кликати їх до столу, вам точно не прийдеться. Це я вам гарантую!
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало
Курйози
Ведучий американського каналу помилково оголосив про смерть Хілларі Клінтон

Джо Торрес, ведучий американського каналу ABC7, з невідомої причини почав випуск новин зі «термінового повідомлення про смерть Хілларі Клінтон»

При цьому в ту ж хвилину він повідомив, що лікарі діагностували у кандидата в президенти запалення легенів, і продовжив обговорення стану здоров’я Клінтон з напарницею по ефіру, ніяк не пояснивши заяву про смерть політика. Телеканал інцидент не коментував.

Запис конфузу опублікував сайт Mediaite, зазначивши, що ведучий доставив чимало неприємних емоцій прихильникам кандидата від демократів, які дивилися вечірній випуск новин.

Сайт також на всяк випадок нагадав: Хілларі Клінтон жива, що підтверджує її поява на публіці.

Джерело.

Related Post

facebook