fbpx
Шоу-бізнес
Ведучий “На ножах-2” Борисов розповів, які з Катерини Ющенко та Андрія Дещиці куми

Ресторатор згадав, як потоваришував з міністром закордонних справ та дружиною третього президента України.

Ведучий реаліті “На ножах-2” Дмитро Борисов, який із крихітним сином на руках показав свій розкішний маєток, розповів про хрещених малюка.

Як відомо, хрещеними маленького Йосипа стали Надзвичайний і Повноважний посол України в Польщі Андрій Дещиця та дружина третього президента України Катерина Ющенко.

Борисов розповів, як потоваришував із відомими кумами. Борисов розповів, що Ющенко чудова кума, яка першою приїхала до пологового будинку

“Ми давно товаришуємо, постійно бачимось, один до одного їздимо тут недалеко через городи. Ющенко дуже класна. Вона першою прийшла до мене в пологовий будинок з великою корзиною подарунків. Дуже ніжна, дуже чекала на народження Йосипа”, – розповів Борисов.

А із Дещицею, зізнався Борисов, вони близькі за духом

Читайте також: РУСЛАНА ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ НАПРОРОКУВАЛА ПЕРЕМОЖЦЯ ЄВРОБАЧЕННЯ

“Ми давно товаришуємо, ще до того, як він був міністром, ще до революції. Була якась делегація, я приймаю, як хазяїн та кухар. Ми познайомилися і товаришуємо, я вважаю, ми близькі за духом”, – сказав Борисов.

До слова, окрім Ющенко та Дещиці хрещеними сина Діми Борисова стали телеведуча Мирослава Барчук і  бізнесмен Костянтин Павленко.

Нагадаємо, що Дмитро Борисов та його дружина Олена вп’яте стали батьками на початку березня. Знаменитий ресторатор разом із коханою тепер мають чотирьох синів і одну донечку.

Джерело.

facebook