fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Світ
Величезна ДТП у Великобританії: на завантажене шосе обвалився міст

27 серпня у графстві Кент на південному сході Великобританії, на жвавій автостраді обвалився пішохідний міст.

Про це повідомляє BBC.

Поліція пояснила, що міст обвалився через вантажівку: великогабаритний автомобіль в’їхав під міст і зачепив конструкцію.

У результаті події ніхто не загинув, отримав поранення один чоловік, який їхав по автостраді на мотоциклі.

Очевидці зазначають, що подія сталася в один з найактивніших періодів, коли британці масово роз’їжджаються з Лондона на південь країни, оскільки у країні настали вихідні.

Читайте також: НЕУВАЖНИЙ ЧОЛОВ’ЯГА ЧХНУВ НА 3 МІЛЬЙОНИ ЄВРО

Джерело.

Related Post

facebook