fbpx
Спорт
Україна пишається: Верняєв та його тренер прокоментували фантастичну перемогу на Олімпіаді

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв розповів, що перед змаганням так хвилювався, що не міг заснути до 4-ї ранку.

Перші коментарі вони дали прес-службі Національного олімпійського комітету.

Я дуже щасливий та пишаюся цією медаллю! Нарешті я тримаю в руках олімпійське “золото”,
– розповів золотий медаліст.

Верняєв зізнався, що після багатоборства трохи засмутився, тому що розраховував на перше місце, мріяв про олімпійське “золото”, але не склалося.

“Сьогодні дуже переживав. Зміг заснути тільки близько четвертої ранку. На розминці нічого не міг зробити, але все ж таки впорався з хвилюванням. Я дуже радий”, – додав гімнаст.

Особистий тренер Верняєва Геннадій Сартинський сказав, що досі не може повірити в те, що сталося.

“Для Олега психологічно було дуже важко, адже майже кожен день були фінальні змагання в окремих видах. Виступ на паралельних брусах не став виключенням, а й навпаки. Олег розумів, що він сам чекає від себе перемоги, цієї перемоги чекає від нього й вся Україна. Він повинен був бездоганно виконати цю вправу, адже у фіналі виступає вісімка найсильніших гімнастів планети”, – зазначив тренер.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро 16 серпня вперше прозвучав Гімн України. Наш гімнаст Олег Верняєв здобув перемогу у вправах на паралельних брусах з результатом 16,041.

Читайте також: МІЛЬЙОН ЗА МЕДАЛЬ: СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКІ СПОРТСМЕНИ-ОЛІМПІЙЦІ

Джерело.

facebook