fbpx
Суспільство
Ви не впізнаєте цього малюка через 20 місяців. Це справжнє диво!

Тривожне очікування – почуття, яке вперто супроводжує всю вагiтність. Стільки клопоту, аналізів, а після закінчення 40 тижнів – хвилююча зустріч з дитиною.

Ви напевно помічали, що, коли мова заходить про вагітність, більшість майбутніх батьків стають вкрай серйозними. “Нам все одно, яка стать. Все, чого ми хочемо, щоб дитина була здорова “.

На жаль, не всі батьки зустрічають абсолютно здорових малюків. Кось на долю випадає догляд за хворим чадом. Приготуйте серветки – історія Паркера Грелекі бере за душу!

Паркер народився з гідроцефалією. Це захворювання, при якому спостерігається аномальне скупчення спинномозкової рідини в черепі.

Гідроцефалія не має статусу рідкісної хвороби. Так, лише в США вона зустрічається у 2-х з 1 000 новонароджених.

Симптоми Паркера були дуже серйозними. Мозок дитини займав лише 5% черепної коробки. Так, при нормальному положенні справ говорять про цифри 90 або 95%.

“Я не відходив від нього. Розмовляв, молився, тримав за ручку, гладив голову. Ця беззастережна любов полонила мене. Я тримав безпорадну дитину, мою дитину, і нічого не міг вдіяти “, – згадує Райан Грелекі, батько хворого хлопчика.

Медики з Children’s Healthcare of Atlanta були готові відразу зайнятися Паркером. У списку запланованих операцій першою стояла та, яка б позбавила череп від тиску.

“Наша мета полягала в тому, щоб відкрити черeп і відокремити ті кістки, які передчасно зрослися. Цим ми і зайнялися. Ми забезпечили для мозку Паркера необхідне місце “, – розповідає Джозеф Вільямс, завідувач відділенням пластичної та черепно-лицевої хірургiї згаданої лікарні.

Після першої успішної операції батьки забрали дитину додому. За словами мами Крісті, Паркер почав фізичну терапію в 4 тижні. Дитину чекало чимало труднощів, але він зміг встати на ноги! Він пропустив фазу повзання і відразу почав ходити!

Співробітники Children’s Healthcare of Atlanta просто обожнюють Паркера. Вони кажуть, що у дитини любляче серце, а відсутність посмішки на його обличчі – рідкість.

Педіатр Авріл Бекфорд вражена Райаном і Крісті: “Вони прийняли його без краплі сумніву. Але ж дитина дуже особливa “.

Історія Паркера зворушує до глибини душі. У вас є можливість познайомитися з хлопчиком трохи ближче, завдяки оцьому відео:

 

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ НАЗВАЛИ НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ДИТЯЧЕ ІМ’Я У СВІТІ

Джерело.

facebook