fbpx
Світ
Від пастора до лауреата “Оскара”. Як склалося життя головних героїв “Санта-Барбари” (фото)

30 липня 1984 року світ побачив мильну оперу про життя багатіїв “Санта-Барбара”. Серіал виходив на екрани протягом 9 років. Мильна опера була надзвичайно популярною на просторах країн колишнього СРСР. Крім того, саме після участі у цьому серіалі, у багатьох акторів кар’єра пішла вгору.

Ми вирішив згадати найголовніших героїв та акторів, що виконували їхні ролі, а також подивитися, як склалося їхнє життя після закінчення серіалу.

ДЖЕД АЛЛАН

Одним з найулюбленіших героїв “Санта-Барбари” був СіСі Кепвелл. Його зіграло 6 акторів, однак найбільше глядачам запам’ятався саме Джед Аллан. Завдяки серіалу актор здобув популярність.

Він також знявся у драмі “Смертельна чарівність” 1990 року та у бойовику “Нульовий допуск”. Крім того, він зіграв у більш ніж двох десятках серіалів, серед яких “Беверлі Хіллз 90210”, “Лессі”, “Коломбо”, “CSI: Маямі”. Зазначимо, Джед Аллан неодноразово розповідав, що одна з його прабабусь була родом з Одеси, а друга – з Мінська. Однак, за словами актора, у нього не залишилося вже родичів у цих країнах.

джед алан

ДЖУДІТ МАККОНЕЛЛ

Джудіт Макконелл грала дружину СіСі Кепвелла – Софію. Подальша кар’єра Макконел нічим не примітна. Після “Санта-Барбари” жінка зіграла в “Мелроуз Плейс” і “Беверлі Хілз-902010”, а також у фільмах “Вірус”, “Синоптик” та “Судна ніч 2”.

джудіт маконелл

ЕЙ МАРТИНЕЗ

Ей Мартинез зіграв роль Круза Кастільйо в мильній опері. Він був одним з небагатьох, хто виконував роль свого персонажа протягом усього серіалу “Санта-Барбара”. Актор також не втратив своєї популярності після знімань у мильній опері. Він зіграв у таких серіалах, як “Закон Лос-Анджелеса”, “CSI: Місце злочину” та фільмі “Прокляття Чакі”.

Читайте також: “БЕВЕРЛІ-ХІЛЛЗ 90210”: ЯК ЗА 26 РОКІВ ЗМІНИЛИСЬ АКТОРИ, ЯКІ ВИКОНАЛИ ГОЛОВНІ ЧОЛОВІЧІ РОЛІ – БРЕНДОН , ДЕВІД, ДІЛАН ТА СТІВ (ФОТО)

ей мартинез

МАРСІ УОЛКЕР

Марсі Уолкер виконала роль Іден Кепвелл. Вона знімалася в серіалі майже протягом усього часу. Однак, після “Санта-Барбари” жінка не змогла реалізувати себе. 1991 року вона отримала головну роль в прайм-тайм серіалі Palace Guard, але шоу було знято з ефіру після трьох епізодів. Також Уолкер знімалася в серіалі “Той, що направляє світло”, а в 1995 році почала грати в “Усі мої діти”. Однак вона пішла з серіалу в 2005 році й стала християнським пастором в маленькому містечку в штаті Оклахома.

марсі уолкер

ЛЕЙН ДЕВІС

Лейн Девіс грав свого персонажа Мейсона Кепвелла 5 років. Його дует з Ненсі Гран, яка грала Джулію Уейнрайт, приніс славу обом акторам. Їхні герої Мейсон і Джулія ввійшли в історію мильних опер як одна з так званих “суперпар”. Після “Санта-Барбари” Девіс з’являвся у серіалах “Третя планета від Сонця”, “Клініка” та “Лоїс і Кларк: Нові пригоди Супермена”. Наразі він грає у спектаклях, переважно за п’єсами Вільяма Шекспіра, а також виступає в ролі режисера та ставить спектаклі. Крім того, Лейн приділяє багато часу і сил популяризації Шекспіра не тільки на театральній ниві, а й серед школярів та студентів.

лейн девіз

НЕНСІ ЛІ ГРАН

Акторка, що зіграла Джулію Уейнрайт, також була в серіалі протягом усіх 9 років. Вона стала найпопулярнішою зіркою серіалу, а також отримала нагороду “Еммі” у 1989 році за свою роль в “Санта-Барбарі”. Ненсі Лі Гран також номінували на “Еммі” ще й у 2000-х роках, у 2002 році вона отримала приз журналу Soap Opera Digest, а в 2003 році шанувальники визнали її найкращою актрисою серіалу. Наразі акторка займається політикою та благодійністю. Вона активно допомагає дітям, яка стали жертвами інцесту, сім’ям алкозалежних і людям з інвалідністю. У 2007 році Ненсі Гран захворіла на рак легенів. Вона пережила хіміотерапію і тепер веде просвітницьку роботу та надає допомогу хворим на рак.

ненсі лі гран

Джерело.

facebook