fbpx
Breaking News
«Та я тебе в дитячий будинок здам невдячна!» Навіщо такі, як вона заводять дітей?
Такі пісні картопляні котлетки, навчила готувати мене свекруха. І ви знаєте, мені так сподобався цей смак, що готую не лише в піст, а коли заманеться. Швидко, легко і смачно! 
– А тепер, дочко, поверни все, що я на тебе витратила, – сказала Насті мама
Такі швидкі медові прянички все дитинство готувала нам, своїм онукам, бабуся. Коли зараз печу їх сама і ці пахощі наповнюють оселю, поринаю в дитинство… Як добре, що рецепт зберігся в родині, і я радую цією чудовою випічкою тепер вже своїх діток!
15-річна Мар’яна чекала в аеропорту свою 30-річну матір Станіславу. Вони зустрінуться вперше. Що скажуть одна одній?.. Що відчують?.. А 15 років тому Ірина Василівна сказала чоловікові: – Ми ж ще молоді, Олеже, справимося всі разом. Ну не відрікатися ж від неї, ми теж десь в цьому винуваті, недовиховували за своїми роботами… І ось що ми зробимо.
Україна
Відома акторка показала чудове українське вбрання

Відома актриса Ада Роговцева разом з донькою та онукою взяла участь у фотозйомках для благодійного календаря “Щирі”.

На зйомках акторка з’явилася у традиційному українському вбранні. Зокрема, Роговцева позувала у костюмі Чернігівського регіону кінця XIX – початку XX століття.

Окрім Роговцевої, до проекту приєдналися ще 16 українських зірок.

“Мені захотілося, щоб у “Щирих”, такому вишуканому і серйозному проекті, показали три покоління моєї родини, три покоління тих, хто відданий Україні всім своїм єством”, – розповіла Роговцева.

Актриса додала, що любов до вишиванки вона перейняла ще від матері.

750666_1561141

750666_1561139

Читайте також: У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ВМИРАЮЧУ ВІД РАКУ ДІВЧИНКУ ДОЗВОЛИЛИ ЗАМОРОЗИТИ

Джерело.

Related Post