fbpx
Breaking News
Сподіваюся, мені більше ніколи не доведеться виходити заміж!
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!
Фучки з квашеної капусти – найсмачніша страва мого дитинства! Я як приїздила на канікули до бабусі у Львів – так вона їх і смажила цілу купу! Смажила різні, але саме з квашеної капусти – то така смакота, вам не передати! А готуються вони до непристойного просто! Порадуйте рідних!
– Немає у мене мами, тітонько, немає у мене мами, – сумно відповів хлопчик
Стали відомі подробиці. Ось хто може замінити Олексія Гончарука на посаді прем’єр-міністра України. Що думаєте?.. 
Політика
Відома журналістка рознесла “в пух і прах” версію ФСБ про “диверсанта” Панова

Затриманий за підозрою в підготовці терактів в Криму українець Євген Панов під час допиту прочитав промову, яку для нього написали співробітники спецслужби.

Таку впевненість висловила російський журналіст і публіцист Юлія Латиніна в ефірі “Ехо Москви”.

За її словами, затримання Панова та історія з “українськими терористами” в окупованому Криму – “місцева самодіяльність” майорів ФСБ або кримської влади, яким треба вигравати вибори.

“Показали ось цього грізного главу терористів, українського електромеханіка Панова, по телевізору. Подивитися можете на відео його допит. Відповідально як журналіст я заявляю: ця людина читає з телесуфлера текст, написаний не ним. Ось просто подивіться це феєричне видовище. Грізний, немолодий, явно не дуже великий інтелектуал без зупинки, без єдиного “е” говорить, причому не живою людською мовою. Він не каже: “Мені заплатили три тисячі”. Він каже: “Мені була виплачена сума в розмірі трьох тисяч доларів”. Він каже: “Була закладена схованка в районі міста Армянська, а також придбані п’ять комплектів військової форми зразка, що використовується російською армією. Мені була поставлена задача прибути в місто Армянськ для евакуації частини групи”, – сказала російський журналіст.

Латиніна нагадала, що другий із затриманих, Андрій Захтій, на сайті “Миротворець” позначений як двічі судимий прихильник ДНР і ЛНР і є дивним кандидатом для людини, яка співпрацює з українською розвідкою, зате відмінно підходить для вербування російською стороною.

Нагадаємо, 10 серпня Федеральна служба безпеки Росії заявила про запобігання в окупованому Криму “терористичних актів”, нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІЙ ЖУРНАЛІСТЦІ НАТЯКНУЛИ НА ДОЛЮ ШЕРЕМЕТА (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook