fbpx
Breaking News
Схоже, 74-річний гуморист одружився вп’яте. Після 33 років шлюбу з Оленою Степаненко він проміняв дружину на молодшу від себе на 44 роки Тетяну Брохунову.
Запіканка з тушкованої капусти з фаршем та сиром в духовці – ніжне і ситне блюдо, яке обов’язково варто приготувати
Особливі молитви, які захистять діточок (своїх, або хрещеників і онуків) від гoря, скверни, зла, нещасть і хвоpоб. Материнські молитви – найсильніший вид захисту, адже мати і дитя пов’язані нерозривною ниткою
Ура! Нарешті я його знайшла! Господиньки, це унікальний рецепт тіста для піци! Мої гості з трудом повірили, що готувала його сама
Віка ніколи не залишалася ночувати, але дуже любила приїхати до нас в 11 годині ночі і скупатися в джакузі. Тато приносив їй у ванну чай і тер спинку (напевно). Вона дуже любила створити ілюзію того, що дуже зайнята. Приїжджаючи до нас, вона щоразу брала ганчірочку, і на доказ того, що вона дуже охайна, натирала мікрохвильову піч. Хоча, крім неї на кухні, квадратурою 50 метрів, було ще дуже багато місць, де можна було пройтися ганчіркою
Шоу-бізнес
Відомий танцівник та учасник шоу “Холостяк”, розповів про перший досвід виховання маленького сина (фото, відео)

Відомий танцівник та учасник шоу “Холостяк”, як відомо, 10 тижнів тому став батьком. І от він розповів про перший досвід виховання маленького Шая.

Макс каже: хоча сам надає перевагу хіп-хопу, синові співає лише ніжні пісні. А першою колисковою вибрав класичну мелодію Френка Сінатри – “I Only Have Eyes For You”.

Також Чмерковський часто танцює із малюком на руках. “Якщо я буду продовжувати рухатися з ним, можливо, він не стане танцівником, – сміється Макс.

– Але він, безумовно, легше заколисується!” Він запевняє: цілком готовий починати новий сезон “Танців із зірками” й тренуватися з малюком у слінгу!

Читайте також: Любов сліпа. Хлопець 3 роки освідчувався дівчині у листах, а вона помітила коли отримала останній

Practicing ventriloquism #babyChmerkovskiy

Допис, поширений користувачем @maksimc

 

❤Mornings are my favorite ❤ #thatsmirkthough @maksimc

Допис, поширений Peta Murgatroyd (@petamurgatroyd)

Джерело.

Related Post